kolman_transparan_logo

Hakkımızda

Farkındalığı, doğru tercihler belirler.

KOLMAN İNŞ. DAĞ. PAZ. TUR. TARIM HAYV. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Biz Kimiz ?

1995 yılında Ankara’da kurularak ticari faaliyetlerine başlayan firmamız 1995 - 2015 yılları arasında toptan gıda ve içecek sektöründe satış pazarlama ve dağıtım faaliyetlerine devam etmiştir. Bu dönemde kendi faaliyet alanında ulusal ve uluslararası dağıtım firmaları ile iş ortaklığı yapmış olup 2015 yılında ülke ve pazar koşullarını göz önüne alarak ilgili sektörlerdeki faaliyetlerini sonlandırma kararı almıştır.

2016 yılında otomotiv sektöründe faaliyet gösteren OPETFUCHS ile iş ortaklığına giderek, Ankara ve çevre illerde madeni yağ ve türev ürünlerinin satış pazarlama ve dağıtımında sektöründe öncü ve yenilikçi olma çabasıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Bütün bu sektörlerdeki çalışmaları ile operasyonel ve dinamik yapısıyla zamana ayak uydurabilen ve gösterdiği hizmet kolları içinde daima titizlikle çalışarak önemli alanlarda başarıyı hedefleyen ticari bir kuruluş olmayı kendine görev bilmiştir.

Geçmişten bugüne kazandığı tecrübe ve güvenle, sektöründe öncü ve saygın yerini korumak için yatırımlarına devam etmektedir.