Ana SayfaHakkımızdaİletişimSite Haritası

Biz Kimiz?

    KOLMAN, 1995 yılında TEKEL dağıtım özelleştirmeleri başladığında  Ankara bölgesinde Kazan, Kızılcahamam ve Çamlıdere ilçeleri toptan satıcılığını ihalelerle alarak tütün ve içecek sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. TEKEL'in 2008 yılında özelleştirmesiyle aynı sektörde faaliyet gösteren Imperial Tobacco'nun toptan satış ağında yer almış, 2010 Nisan ayından itibaren de Ankara bölgesinde yer alan 3 distribütörden biri olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

    Kendi sektöründe 17 yıllık deneyimi ile iş ortağı olduğumuz uluslararası firmayla paralel  vizyon, misyon ve ortak kültürle hep daha iyi olanı yakalama çabası içindedir. Sürdürülebilir kalite ve başarı standardını yakalayabilmek için 2012 Temmuz da kalite belgelerini alarak sektöründe öncü olmayı hedef haline getirmiştir.

    KOLMAN ana sektöründeki faaliyetlerinin yanı sıra inşaat, tarım ve hayvancılık sektörlerinde de 2012 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Bu üç sektörde kendi misyon, vizyon ve kültürünü en iyi şekilde hayata geçirme hedefini gerçekleştirmek için bütün çalışanlarıyla yoğun bir şekilde faaliyetlerine devam etmektedir.

Menu: